Erken Boşalmanın Nedenleri

viga 50000 geciktirici sprey

Erken boşalma bir çok erkeğin ortak sorunudur. Bu sorunun  nedenleri kişiye göre değişir. Erken boşalmanın nedenlerini fziksel sorunlar ve ruhsal sorunlar olarak ikiye ayırabiliriz. Fiziksel sorunların içine penisin küçük yada normalden büyük olması, penisin eğri olması yada penisin aşırı duyarlı olmasını sayabiliriz. Psikolojik nedenlere örnek olarakta  özgüven eksikliği, seks sırasında aşırı heyecanlanmak, cinsel hayatın azlığı gibi nedenleri sayabiliriz.

Erken boşalma sorunu eğer psikolojikse korkmanıza gerek yok. Günümüzde sağlıklı bir cinsel hayat geçirmek için bir çok bitkisel geciktirici ilaçlar ve kremler üretilmiştir. Reçete geretirmeden temin edebileceğiniz bu ilaçlarla erken boşalmanızın önüne geçebilirsiniz.
 
Erkeklerin genel sorunu erken boşalmadır. Erken boşalmanın nedenleri, her erkek hayatı boyunca bir kerede olsa erken boşalma sorununu yaşar. Erken boşalmanın bir çok nedeni olabilir. Bu nedenlerden bazıları fiziksel yapıda olan bozukluklar, genetik problemler, kullanılan anti-depresan ilaçların yan etkileri, düzensiz ve nadir girilen cinsel ilişki, seks sırasında aşırı heyecanlanmak, Sekse ve orgazma fazla odaklanmak gibi nedenleri sayabiliriz. Erken boşalmanın nedeni ne olursa olsun tedavi etmek mümkündür. Geçici çözümler değil gerçekten tedavi olmak istiyorsanız mutlaka bir geciktirici tedavilere uyum sağlamalısınız.
Cinsel Sağlık Makaleleri
Afrodizyak Cinsel Sağlık Ürünleri Penis Büyütücü Pompa Penisi Büyütme Penis Büyütücü akustik kumaş